HTC HD7

Parasti nenodarbojos ar tālruņu un citu tamlīdzīgu gadžetu testēšanu un šo te testu dokumentēšanu, bet nezināmu iemeslu dēļ šoreiz lietas notiek citādāk.

Tātad, pilnīgi nejauši pagājušajā otrdienā manās rokās nonāca šāds te verķītis. Tā, kā man jau kādu laiku bija gribējies paspēlēties ar WP7 telefonu, tad nu netaisījos šo iespēju laist garām. Tas, kas seko tālāk ir tikai un vienīgi mani iespaidi.

Smuks. Nē, jūs nesapratāt – ārkārtīgi skaists. Nē, nevis ārkārtīgi, bet SKAISTĀK NEMĒDZ BŪT skaists. Fonti ir nostrādāti vienkārši perfekti.  E-pasta programma izskatās tik lieliski, ka man pilnīgi zūd vēlme tos lasīt citādā veidā. Un runājot par šo te e-pasta programmu – izrādās, ka maikrosofts saprot, ka cilvēki parastie lieto GMailu, bet savukārt cilvēki advancētie lieto GMail for your domain, un kā izrādās šim telefonam nav vispār nekādu problēmu ar google apps GMailu. Par autgļuku neko nezinu – mana korporatīvā vide šo te brīnumu neizmanto :)

Feisbuks arī protams, ka ir itegrēts – galu galā mūsdienās taču citādāk nemaz nevar būt. Līdz ar to, pateicoties šai te integrācijai, šajā telefonā man pat dažiem kontaktiem bija numuri.

Runājot par numuriem te gan ir jāpiezīmē viens šī te telefona mīnuss – nezinu vai vaina ir htc vai arī iekš wp7, bet šis citādi gudrais klucis nespēj nekādi saprast, ka +37112345678 un 12345678 ir viens un tas pats telefona numurs.

Tālāk, skaidrs, ka aplikācijas kaut kādas ir. Tiesa te ir mīnuss tāds, ka ņemot vērā OS jaunību, to nav pārāk daudz. Piemēram, nav  resno dusmīgo putnu, neatradu arī uzskaņošanās aplikāciju (kas man kā kora dziedātājam šķiet absolūts musthevs). Toties ir twitteris un lolkaķi.

Vēl gan ir tāda figņa, ka par latviešu klaviatūras eksistenci mēs uzzināsim kaut kad citreiz – t.i. tad, kad maikrosofts izdomās, ka tādai jābūt. Šobrīd nākas visu rakstīt translitā vai kaut kā tamlīdzīgi.

Foto un video ir kā jau telefonā. Tiesa video esot 720p (lai nu tā būtu).

Sinhronizācija starp kompīti un telefonu notiek izmantojot zune, kuru laipni piedāvā nokačāt un uzinstalēt pirmo reizi piespraužot to brīnumu pie kompīša. Tālāk viss notiek ļoti po-appleski, t.i. zune visu, ko atrod jaunu uz telefona nokačā uz kompīti, savukārt otrā virzienā pats pie attiecīgās dziesmiņas atzīmē, ka gribi to klausīties telefonā. Godīgi sakot pat nepaskatījos, vai tas brīnums kā usb devaiss vispār parādās kompītī vai nē. Teorētiski tam pat vajadzētu neinteresēt (nu tur izņemot dažus gadījumus, kad vajag)

Kāds tad ir mans galējais verdikts?

I wants it! Pie tam šis ir teikums, kuram nav nekāda racionāla pamatojuma. Tīri tehniski, tehnoloģiski un racionāli domājot jebkuram normālam cilvēkam ir jāņem vainu androīds vai ābols, nu vai worstkeisā nokija, bet šis telefons ar visu savu figņu un dīvainībām un nepilnībām ir tik SKAISTS un jauks, ka tu neredzi šīs te nepilnības un tev ir vienalga, ka nekas nav ideāli, man tas brīnums patīk un viss.

4 Thoughts.

  1. Negaidīts viedoklis no tevis :)

    Tātad viņam ir tā figņa, ka izlec uz ekrāna darāmie darbi un citi paziņojumi, kas tev vismaz kādreiz šķita svarīgi?

  2. Pingback: Kā nopelnīt 12K latu* divās dienās « Ramūns Usovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *